Website voor antiekwinkelWij maken hem voor je — gratis voorbeeldGratis voorbeeld →
Village Shop
antiekwinkelUw plaatsDirect contact

Website voor antiekwinkel

antiekwinkel in Uw plaats. Praktische info, direct contact en aanvragen in één klik.

4.8

op Google

Over ons

Stukken met een verhaal, recht voor zijn raap verteld

3k+

KnipbeurtenOpeningstijden
Maandag9:00 – 19:00
Dinsdag9:00 – 19:00
Woensdag9:00 – 19:00
Donderdag9:00 – 19:00
Vrijdag9:00 – 19:00
Zaterdag9:00 – 18:00
Stukken met een verhaal, recht voor zijn raap verteld
Zondag

Gesloten

Op de winkelvloer

Meubels — 18e eeuw tot mid-century
Meubels, zilver, curiosa
Onderzocht, gedateerd, eerlijk geprijsd — en u kunt elke openingsdag binnenlopen om te kijken.

Meubels — 18e eeuw tot mid-century

Zilver & verzilverd
Vanaf €220
Geselecteerde voorraad bijzettafels, kasten, secretaires en boekenkasten, met maker en periode genoteerd waar bekend.

Zilver & verzilverd

Keramiek, glas & curiosa
Vanaf €55
Gemerkt zilver en kwaliteits-verzilver: bestek, theeservies, kandelaars en doopbekers.

Keramiek, glas & curiosa

Taxatiebezoek
Vanaf €30
Wisselende schappen met decoratief aardewerk, geslepen glas, lucifershulzen, lijstjes en kleine snuisterijen uit de Belle Époque.

Taxatiebezoek

Woninglediging & opkoop
Vanaf €95
Bezoek aan huis voor verzekering, erfenis of verkooptaxatie, met geschreven samenvatting binnen vijf werkdagen.

Woninglediging & opkoop

Inkoop van handel
Op offerte
Volledige of gedeeltelijke ontruiming met zorgvuldigheid, schriftelijk inventaris van wat wordt gekocht en afgesproken einddatum.

Inkoop van handel

Op offerte

Inkoop van losse stukken of collecties van handelaren, contante afhandeling op de dag en eerlijke, transparante biedingen.

Tarieven

Onze TarievenKwaliteitsdiensten tegen eerlijke prijzen.Meubels — 18e eeuw tot mid-century
Op voorraadVanaf €220Zilver & verzilverd
Op voorraadVanaf €55Keramiek, glas & curiosa
Op voorraadVanaf €30Taxatiebezoek
1 uurVanaf €95Woninglediging & opkoop
1 tot 3 dagenOp offerteInkoop van handel

Binnen de week

Keramiek, glas & curiosa — Vanaf €30

Taxatiebezoek — Vanaf €95

Woninglediging & opkoop — Op offerte

Inkoop van handel — Op offerte
2. Datum
Contact
Inkoop van handel Contact