
antiekwinkelUw plaatsDirect contact
Website voor antiekwinkel
antiekwinkel in Uw plaats. Praktische info, direct contact en aanvragen in één klik.
4.8
op Google
Over ons
Stukken met een verhaal, recht voor zijn raap verteld
3k+
KnipbeurtenOpeningstijden
Maandag9:00 – 19:00
Dinsdag9:00 – 19:00
Woensdag9:00 – 19:00
Donderdag9:00 – 19:00
Vrijdag9:00 – 19:00
Zaterdag9:00 – 18:00
Zondag
Gesloten
Op de winkelvloer

Meubels, zilver, curiosa
Onderzocht, gedateerd, eerlijk geprijsd — en u kunt elke openingsdag binnenlopen om te kijken.
Meubels — 18e eeuw tot mid-century

Vanaf €220
Geselecteerde voorraad bijzettafels, kasten, secretaires en boekenkasten, met maker en periode genoteerd waar bekend.
Zilver & verzilverd

Vanaf €55
Gemerkt zilver en kwaliteits-verzilver: bestek, theeservies, kandelaars en doopbekers.
Keramiek, glas & curiosa

Vanaf €30
Wisselende schappen met decoratief aardewerk, geslepen glas, lucifershulzen, lijstjes en kleine snuisterijen uit de Belle Époque.
Taxatiebezoek

Vanaf €95
Bezoek aan huis voor verzekering, erfenis of verkooptaxatie, met geschreven samenvatting binnen vijf werkdagen.
Woninglediging & opkoop

Op offerte
Volledige of gedeeltelijke ontruiming met zorgvuldigheid, schriftelijk inventaris van wat wordt gekocht en afgesproken einddatum.
Inkoop van handel
Op offerte
Inkoop van losse stukken of collecties van handelaren, contante afhandeling op de dag en eerlijke, transparante biedingen.
Tarieven
Onze TarievenKwaliteitsdiensten tegen eerlijke prijzen.Meubels — 18e eeuw tot mid-century
Op voorraadVanaf €220Zilver & verzilverd
Op voorraadVanaf €55Keramiek, glas & curiosa
Op voorraadVanaf €30Taxatiebezoek
1 uurVanaf €95Woninglediging & opkoop
1 tot 3 dagenOp offerteInkoop van handel
Binnen de week
Op offerte
antiekwinkel
Keramiek, glas & curiosa — Vanaf €30
Taxatiebezoek — Vanaf €95
Woninglediging & opkoop — Op offerte
Inkoop van handel — Op offerte
2. Datum
Contact