Website voor gordijnenwinkelWij maken hem voor je — gratis voorbeeldGratis voorbeeld →
gordijnenwinkel Studio
gordijnenwinkelUw plaatsDirect contact

Website voor gordijnenwinkel

gordijnenwinkel in Uw plaats. Praktische info, direct contact en aanvragen in één klik.

4.8

op Google

Over ons

Gordijnen die bij uw raam passen

3k+

KnipbeurtenOpeningstijden
Maandag9:00 – 19:00
Dinsdag9:00 – 19:00
Woensdag9:00 – 19:00
Donderdag9:00 – 19:00
Vrijdag9:00 – 19:00
Zaterdag9:00 – 18:00
Gordijnen die bij uw raam passen
Zondag

Gesloten

Wat we doen

Opmeten & Offerte aan Huis
Gordijnen, rolgordijnen en een rustige afwerking
Adviesbezoek aan huis, gordijnen op maat, rolgordijnen, rails en nazorg.

Opmeten & Offerte aan Huis

Gordijnen op Maat
Gratis binnen 25 km
Huisbezoek, opmeten van elk raam, stalenmap blijft achter en schriftelijke gespecificeerde offerte binnen twee werkdagen.

Gordijnen op Maat

Vouwgordijnen
Vanaf €220 per paar
Plooi- of wave-gordijnen op uw stof en maat, gevoerd en verzwaard. Drievoudige plooi en tussenvoering als optie.

Vouwgordijnen

Rails & Roeden
Vanaf €160
Handgevouwen vouwgordijnen met kettingbediening, kindveilige clip en verstevigde onderlat. Verduisterende voering op verzoek.

Rails & Roeden

Kussens & Embrasses
Vanaf €110
Flexibele rails voor erkers, koperen of houten roeden op lengte, steunen afgestemd op de wand en het gewicht van de stof.

Kussens & Embrasses

Vermaak & Hervoeren
Vanaf €55
Restanten worden kussens, embrasses of lambrequins — de kamer voelt af, niet alleen aangekleed.

Vermaak & Hervoeren

Vanaf €95

Gordijnen inkorten, verbreden of opnieuw voeren bij een verhuizing — we werken ook aan stoffen die niet van ons zijn.

Tarieven

Onze TarievenKwaliteitsdiensten tegen eerlijke prijzen.Opmeten & Offerte aan Huis
1 uurGratis binnen 25 kmGordijnen op Maat
3 tot 4 wekenVanaf €220 per paarVouwgordijnen
2 tot 3 wekenVanaf €160Rails & Roeden
Plaatsing volgende afspraakVanaf €110Kussens & Embrasses
1 tot 2 wekenVanaf €55Vermaak & Hervoeren

1 week

Vouwgordijnen — Vanaf €160

Rails & Roeden — Vanaf €110

Kussens & Embrasses — Vanaf €55

Vermaak & Hervoeren — Vanaf €95
2. Datum
Contact
Vermaak & Hervoeren Contact