
gordijnenwinkelUw plaatsDirect contact
Website voor gordijnenwinkel
gordijnenwinkel in Uw plaats. Praktische info, direct contact en aanvragen in één klik.
4.8
op Google
Over ons
Gordijnen die bij uw raam passen
3k+
KnipbeurtenOpeningstijden
Maandag9:00 – 19:00
Dinsdag9:00 – 19:00
Woensdag9:00 – 19:00
Donderdag9:00 – 19:00
Vrijdag9:00 – 19:00
Zaterdag9:00 – 18:00
Zondag
Gesloten
Wat we doen

Gordijnen, rolgordijnen en een rustige afwerking
Adviesbezoek aan huis, gordijnen op maat, rolgordijnen, rails en nazorg.
Opmeten & Offerte aan Huis

Gratis binnen 25 km
Huisbezoek, opmeten van elk raam, stalenmap blijft achter en schriftelijke gespecificeerde offerte binnen twee werkdagen.
Gordijnen op Maat

Vanaf €220 per paar
Plooi- of wave-gordijnen op uw stof en maat, gevoerd en verzwaard. Drievoudige plooi en tussenvoering als optie.
Vouwgordijnen

Vanaf €160
Handgevouwen vouwgordijnen met kettingbediening, kindveilige clip en verstevigde onderlat. Verduisterende voering op verzoek.
Rails & Roeden

Vanaf €110
Flexibele rails voor erkers, koperen of houten roeden op lengte, steunen afgestemd op de wand en het gewicht van de stof.
Kussens & Embrasses

Vanaf €55
Restanten worden kussens, embrasses of lambrequins — de kamer voelt af, niet alleen aangekleed.
Vermaak & Hervoeren
Vanaf €95
Gordijnen inkorten, verbreden of opnieuw voeren bij een verhuizing — we werken ook aan stoffen die niet van ons zijn.
Tarieven
Onze TarievenKwaliteitsdiensten tegen eerlijke prijzen.Opmeten & Offerte aan Huis
1 uurGratis binnen 25 kmGordijnen op Maat
3 tot 4 wekenVanaf €220 per paarVouwgordijnen
2 tot 3 wekenVanaf €160Rails & Roeden
Plaatsing volgende afspraakVanaf €110Kussens & Embrasses
1 tot 2 wekenVanaf €55Vermaak & Hervoeren
1 week
Vanaf €95
gordijnenwinkel
Vouwgordijnen — Vanaf €160
Rails & Roeden — Vanaf €110
Kussens & Embrasses — Vanaf €55
Vermaak & Hervoeren — Vanaf €95
2. Datum
Contact