Website voor schoenmakerWij maken hem voor je — gratis voorbeeldGratis voorbeeld →
schoenmaker Studio
schoenmakerUw plaatsDirect contact

Website voor schoenmaker

schoenmaker in Uw plaats. Praktische info, direct contact en aanvragen in één klik.

4.8

op Google

Over ons

Een schoenmaker waarvoor je de stad oversteekt

3k+

KnipbeurtenOpeningstijden
Maandag9:00 – 19:00
Dinsdag9:00 – 19:00
Woensdag9:00 – 19:00
Donderdag9:00 – 19:00
Vrijdag9:00 – 19:00
Zaterdag9:00 – 18:00
Een schoenmaker waarvoor je de stad oversteekt
Zondag

Gesloten

Reparaties

Hakje vervangen
Vakwerk dat blijft
Verzolen, hakken, stiksels, kleurherstel en poetsen — plus sleutels, lederwaren en kleine gravures aan de balie.

Hakje vervangen

Volledige verzoling
Vanaf €16
Vervangen van kunststof- of rubberhakje op dames- en herenschoenen — vijftien minuten, beide schoenen samen.

Volledige verzoling

Stiksels en naden
Vanaf €65
Goodyear-genaaide schoenen voorzien van leren of rubberen commando-zool, randwerk hersteld waar nodig, eindpoetsbeurt.

Stiksels en naden

Leeronderhoud
Vanaf €22
Openliggende naden op leren schachten, laarzen en tassen-handvatten opnieuw stikken — zo veel mogelijk in origineel garengewicht.

Leeronderhoud

Rits of gesp vervangen
Vanaf €28 per paar
Diepe reiniging en voeden van het leer, kleurherstel waar nodig en handpoetsbeurt voor het ophalen.

Rits of gesp vervangen

Tassen en riemen
Vanaf €32
Nieuwe rits of gesp op laarzen, tassen en jassen, vervangen met dichtstbijzijnde maat en tandgrootte.

Tassen en riemen

Vanaf €22

Handvatten opnieuw stikken, voering inzetten, randwerk en riemen inkorten — offerte op schrift vooraf.

Tarieven

Onze TarievenKwaliteitsdiensten tegen eerlijke prijzen.Hakje vervangen
Terwijl u wachtVanaf €16Volledige verzoling
3 dagenVanaf €65Stiksels en naden
Terwijl u wachtVanaf €22Leeronderhoud
1 dagVanaf €28 per paarRits of gesp vervangen
2 dagenVanaf €32Tassen en riemen

2–4 dagen

Stiksels en naden — Vanaf €22

Leeronderhoud — Vanaf €28 per paar

Rits of gesp vervangen — Vanaf €32

Tassen en riemen — Vanaf €22
2. Datum
Contact
Tassen en riemen Contact