
schoenmakerUw plaatsDirect contact
Website voor schoenmaker
schoenmaker in Uw plaats. Praktische info, direct contact en aanvragen in één klik.
4.8
op Google
Over ons
Een schoenmaker waarvoor je de stad oversteekt
3k+
KnipbeurtenOpeningstijden
Maandag9:00 – 19:00
Dinsdag9:00 – 19:00
Woensdag9:00 – 19:00
Donderdag9:00 – 19:00
Vrijdag9:00 – 19:00
Zaterdag9:00 – 18:00
Zondag
Gesloten
Reparaties

Vakwerk dat blijft
Verzolen, hakken, stiksels, kleurherstel en poetsen — plus sleutels, lederwaren en kleine gravures aan de balie.
Hakje vervangen

Vanaf €16
Vervangen van kunststof- of rubberhakje op dames- en herenschoenen — vijftien minuten, beide schoenen samen.
Volledige verzoling

Vanaf €65
Goodyear-genaaide schoenen voorzien van leren of rubberen commando-zool, randwerk hersteld waar nodig, eindpoetsbeurt.
Stiksels en naden

Vanaf €22
Openliggende naden op leren schachten, laarzen en tassen-handvatten opnieuw stikken — zo veel mogelijk in origineel garengewicht.
Leeronderhoud

Vanaf €28 per paar
Diepe reiniging en voeden van het leer, kleurherstel waar nodig en handpoetsbeurt voor het ophalen.
Rits of gesp vervangen

Vanaf €32
Nieuwe rits of gesp op laarzen, tassen en jassen, vervangen met dichtstbijzijnde maat en tandgrootte.
Tassen en riemen
Vanaf €22
Handvatten opnieuw stikken, voering inzetten, randwerk en riemen inkorten — offerte op schrift vooraf.
Tarieven
Onze TarievenKwaliteitsdiensten tegen eerlijke prijzen.Hakje vervangen
Terwijl u wachtVanaf €16Volledige verzoling
3 dagenVanaf €65Stiksels en naden
Terwijl u wachtVanaf €22Leeronderhoud
1 dagVanaf €28 per paarRits of gesp vervangen
2 dagenVanaf €32Tassen en riemen
2–4 dagen
Vanaf €22
schoenmaker
Stiksels en naden — Vanaf €22
Leeronderhoud — Vanaf €28 per paar
Rits of gesp vervangen — Vanaf €32
Tassen en riemen — Vanaf €22
2. Datum
Contact